Product information "ISI.Q LED ceiling lamp by Icone (I7 ISI-P2QG27K)"
LED ceiling lighting ISI.Q by Icone
ISI.Q is a ceiling lighting with diffuser in iron 3,7cm thickness. Powder painted. Available in white (B) or grey (G) color. Quick fixing of the screen by magnets. Available with 3000°K and 2700°K LED color temperature.
Login
Details
| Brand: | Icone |
| Article: | ISI.Q |
| Material: | iron |
| Measures in cm: | 20x20x3,7 |
| Socket: | LED |
| Nr. of lights: | 2 |
| Bulb inclusive: | yes |
| Lumen: | 2x330lm |
| Light color: | 2700k |
| Wattage: | 9W |
| Voltage: | 220V |
| Dimmable: | yes (Triac) |
Seen cheaper ?
Tell us where you have seen this article cheaper, and we will try to beat this price!
Do you have any questions concerning this product?
Do you have any questions concerning this product?
Request Form